USD
USD Amerikansk dollar EUR Euro GBP Brittiskt pund AUD Australisk dollar CAD Kanadensisk dollar BRL Brasilianska Real CNY Kinesiska Yuan CZK Tjeckisk krona DKK Dansk krona HKD Hongkongdollar ILS Israelisk ny Shekel JPY Japanska Yen MYR Malaysisk ringgit NZD Nyzeeländsk dollar NOK Norsk krona PLN Polska Złoty RON Rumänsk leu RUB Rysk rubel SAR Saudiarabisk rial SGD Singaporiansk dollar ZAR Sydafrikanska Rand KRW Sydkoreansk won SEK Svensk krona CHF Schweizisk franc TRY Turkisk lira UAH Ukrainska Hryvnia ARS Argentina, Peso THB Thailändska baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Elegant 3Br Kingston Loft With Private Rooftop Kingston Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kontakt

Elegant 3Br Kingston Loft With Private Rooftop

ex. Elegant 3-bedroom Loft Condo

Förhandsbokning
2026-10-22
2026-10-23

Maximala tiden som kan bokas är 30 dagar. Vänligen ange alternativa datum.

41

Elegant 3Br Kingston Loft With Private Rooftop

 Gratis Wi-Fi

Gratis Wi-Fi i rummet

 Gratis parkering
 Privat strand

Strand

 Aktiviteter

Vattenpark

 Spa & Hälsocenter

Jacuzzi

 Luftkonditionering
 Husdjur ej tillåtna

Inga husdjur


Om du vill njuta av din semester i Kingston, kan du bo i lägenheten Elegant 3Br Kingston Loft With Private Rooftop med 3 sovrum som ligger inom 3 km från St Andrew Parish Church och ungefär 25 minuter till fots från Bob Marley Museum. Den 1200 m² stora lägenheten har plats för upp till 6 gäster.

En 20 minuters promenad tar dig till Kingstons centrum. Det tar 10 minuter med bil att se Devon-huset.

Gästerna kan använda sig av strykjärn med strykbräda och strykutrustning samt TV med flera kanaler, vilket garanterar en bekväm vistelse. Lägenheten Elegant 3Br Kingston Loft With Private Rooftop har ett badrum med hårtorkar, badlakan och handdukar.

Förutom te-/kaffebryggare erbjuder den här lägenheten tillgång till ett komplett kök med vattenkokare, kylskåp och ugn. Bubbelpool på boendet kommer att bidra till en trevligare vistelse.

  • Flygplatser
  • Norman Manley internationella flygplats
    23 km

Bekvämligheter på boendet

Beskrivning

  • Helt rökfritt
  • Gratis parkering
  • Inga husdjur
  • Privat strand
  • Rökdetektorer
  • Brandsläckare

Mat och drycker

  • Elektrisk vattenkokare
  • Torktumlare

Aktiviteter och avkoppling

  • Strand
  • Vattenpark
  • Live underhållning
  • Grill faciliteter
  • Jacuzzi

Service

  • Utflykts-/biljettservice
  • Matinköpsservice

På rummet

  • Gratis Wi-Fi i rummet
  • Luftkonditionering
  • Uteplats
  • Terrass
  • Te- och kaffefaciliteter
  • Strykservice
  • Tvättmaskin
  • Bordsspel

Hotellregler

Incheckning: från 15:00 till 23:59
Utcheckning: senast 11:00

Vanliga frågor

  • ❓

    Finns det en avgift för Wi-Fi i lägenheten Elegant 3Br Kingston Loft With Private Rooftop?

    I lägenheten Elegant 3Br Kingston Loft With Private Rooftop erbjuds Wi Fi gratis.
  • ❓

    Hur många gäster kan bo i lägenheten Elegant 3Br Kingston Loft With Private Rooftop?

    Upp till 6 gäster kan bo i lägenheten Elegant 3Br Kingston Loft With Private Rooftop.

Uppgifter och priser



Ange datum för din vistelse för att kontrollera tillgänglighet.

Galleri

Feedback

Uppgifter om vistelsen

Ditt betyg

Hemskt Fantastiskt

Kontakta oss



Förhandsbokning
2026-10-22
2026-10-23

Maximala tiden som kan bokas är 30 dagar. Vänligen ange alternativa datum.

Tack för att du prenumererar
Stäng
Juridisk information
  • Sekretesspolicy
Företag
Elegant 3Br Kingston Loft With Private Rooftop, Jamaica

7 Charlton Avenue, Kingston, Jamaica

Hålla dig uppdaterad

Genom att prenumerera på vårt nyhetsbrev blir du den första som får våra senaste nyheter och erbjudanden.

Hotellbokningar online

Kontakt

2026 © greaterantilleshotels.com

All rights reserved